Dla PanOptyk.pl – sklepu optycznego w Sosnowcu, stworzyliśmy nowy sklep internetowy w oparaciu o system zarządzania teścią WordPress wraz z wtyczką sklepu Woocommerce.

Klient posiadał sklep internetowy ale nie wyglądał on zbyt dobrze oraz zbyt długo się ładował. Potrzebował odświeżenia wyglądu oraz zadbania o to aby nie odstraszyć klientów długim oczekiwaniem.

Branża: Optyczna

Klient: PanOptyk

Data: 11-2023

Z Wwwell kontakt od samego początku był profesjonalny, ich zaangażowanie przewyższało konkurencję. Sumienna praca, zero opóźnień, wszystko zgodnie z planem. Polecam!

Jakub Jewak

Właściciel w PanOptyk.pl

Problemy z którymi mierzył się klient:

Sklep nie wyglądał dobrze – brak profesjonalizmu,
Sklep by za wolny – odstraszało to klientów.

Jak rozwiązaliśmy problemy klienta?

Po wstępnych rozmowach z klientem, ustaliliśmy plan działania. Zrobiliśmy research, dobraliśmy odpowiedni szablon. Wdrożyliśmy platformę sklepową z wykorzystaniem WordPress i Woocommerce, zgodnie z wymaganiami klienta. Zmigrowaliśmy klientów, produkty oraz zamówienia ze starego sklepu na nowy. Zachowane zostały wszystkie funkcje poprzedniego sklepu internetowego wraz z poprawieniem wyglądu.

Rezultat?

Sklep wygląda lepiej i ładuje się szybciej – realnie przekłada się na wyniki sprzedażowe klienta i odbiór jego marki w internecie.